| OnixxXdd a întrebat:

Am si eu o problema. La calculator nu imi merge microfonul dar castile se aud. Microfonul si castile merg la alt pc sau laptop. Am conectat mufa roz la roz si nu merge. Ce trebuie sa ii fac? Chiar daca este conectat in Control-Panel imi apare nealimentat. Funda la cel mai bun raspuns big grin

1 răspuns:
| TreiSurori a răspuns:

Ori ai problema cu `mufa roz` ori trebuie sa faci niste setari.
Vezi jos in stanga dai click dreapta pe semnul de la volum = >recording devices => recording => si vezi acolo adaugi/configurezi microfonul.