| Timofte_Andrey_1996 a întrebat:

Am si eu o problema la care nu am un raspuns concret.Deci am avut windows xp sp3 si dupa ceva timp(3-4 luni) mergea greu si mi-am reinstalat windowsu de data asta windows 7 ultimate si se restarteaza calculatoru mereu face probleme cu grafica.Am 1.5 Gb ram, placa video ati radeon 9600 series procesor de 3.2... A si windos 7 nu mi-a gasit driverele si a trebuit sa le iau singur de pe net. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Funda daca rezolvati problemahappy

2 răspunsuri:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Daca face asa inseamna ca s-a dus, ia-ti windos xp original( cel mai tare) poti sati bagi cele mai tari jocuri (daca nu vrei sa-ti iei alt pc atunci ia-ti alta placa video sau curata calculatoru ca so fi adunat jeg (mi s-a intamplat si mie l-am curatat si a mers)pe procesor de aia tot se restarteaza)sper ca te-am ajutat, afta!

| Timofte_Andrey_1996 explică:

@tonyyrepar l-am curatat total dar nu stiu ce are ca ma dispera acum ca sa nu sa restarteze sunt in safemod network