| killthebitch a întrebat:

Am si eu o problema la minecraft worried... Recent am jucat cu prietenii un server de minecraft, am iesit de pe server, si cand sa intru iar nu mergea. Scria ceva de genu` Canoot reach server. nu stiu exact. Prietenii mei erau online in acel moment. Imi puteti spune cum sa rezolv problema? Funda happy

Răspuns Câştigător
| undefined0 a răspuns:

Cannot reach server, adica nu poti intra pe sv pentru ca nu primesti date, presupun ca este de la internet