| pWd a întrebat:

Am si eu o problema, legata de anunturile tampite si excesive de pe orice site. Eu de ex. cand vreau sa intru pe un site direct 3-4 anunturi, iar unele chiar nu pot sa scap de ele, in sensul ca daca le dau pe iconita accea "X" tot degeaba, doar dispare anuntul, restul ramane adica acel chenar si astfel raman fara sa vad un sfert de pagina. uitati aici cu ce imi bat capu : http://postimg.org/image/b5fslh3n3/
Deci intrebarea mea ar fi astfel:
Cum scap de reclamele astea?! Daca aveti solutii, in general as dori pentru mozila firefox

Răspuns Câştigător
| B3ntea a răspuns:

Adblock plus-este un supliment pentru mozilla care blocheata toate anunturile alea enervante..il folosesc de cativa ani si nu am probleme, bafta
Funda?