| alex450 a întrebat:

Am si eu o problema legata de CS:GO! Astazi l-am descarcat non steam adica nu il am pe steam si l-am instalat fara nicio problema i-am facut UPDATE-UL si cand il deschid imi da o eroare legata de DLL erroarea este cam asa : "Failed to load the launcher DLL :
The specified module could not be found.
Va rog sa ma ajutati! Dau FUNDA! Multumesc

1 răspuns:
| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Cel mai probabil nu e bun crack-ul. Dar eu iti recomand sa il iei de pe steam. Deoarece este mult mai avantajos. Poti juca competitive pe servere "securizate". Daca il iei asa cu crack poti juca doar pe servere non-steam.