| Catalin_Marian_1998 a întrebat:

am si eu o problema legata de csgo de o saptamana am ping mare, la net_graph la ping imi arata 70ms si dupa mai urca la 100+ pana si la 400.Problema e ca in alte jocuri pingu e 40-60.Am net de la rds optiunea de 500mb.Nu cred ca e o problema de la netu meu. Daca ati avut si voi problema asta cum ati rezolvat.

2 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Este probabil să fie o problemă cu serverele CS-GO. Ai întrebat un prieten dacă are aceeași problemă? (De preferat și același ISP)

| Catalin_Marian_1998 explică (pentru Ykuzo):

Prietenii mei spun ca lor le merge bine, au acelasi furnizor de internet.