| Satana_Costin_1997 a întrebat:

Am si eu o problema mica si as vrea sa o rezolv astazi mi s-a intamplat la pc meu nu este mare dar as vrea sa stiu imi incheata imaginea uneori nu mai pot sa al folosesc Configuratia

Procesor Amd Athlon X2 de 3 (Temp de 35 grade)

Rami 2 gb

Placa de baza Asus M2N-VM (35 grade uneori se duce la 38)

placa video Nvidia GT 730 (26 Grade)

mi se intampla doar cand stau pe internet sau ascult muzica nu si cand ma joc in timpu jocului

sursa este Atx de 400w Please help nu stiu o fi de la hard ori un mic virus la mine in system

2 răspunsuri:
| allyn333 a răspuns:

Schima-ti antivirusul sau reinstaleaza-l. Daca iti merge, peste cateva saptamani s-ar putea sa nu se mai deschida deoarece s-a adunat prea multe reziduri de virusi si memorie. Ca sa iti mearga scoti alimentarea de la unitate si o pui la loc cu 1-3 secunde inainte sa il deschizi apoi trebuie urgent configurat ca sa il poti deschide normal in continuare. Bafta!

| Satana_Costin_1997 explică (pentru allyn333):

Salut vreau sa precizez ca am uitat ea revine dupa 50 sec ea revine imaginea adica pot sa umblu pe el si cred ca am de gand sa reinstalez windows