| HeLps a întrebat:

Am si eu o problema recent am mi-am bagat net cu 150mbps, prin wirles, totul merge bine se downloadeaza cu 4-5 mbps, dar in jocuri imi merge greu, de ce?

Dau Funda! Multumesc Anticipat!

5 răspunsuri:
| KhEm a răspuns:

E vina PC tau. Pentru a contribui la rularea unui joc online nu e nevoie doar de viteza de net mare si performanta

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

In jocuri netul e neimportant, daca ti-ai luat net sa iti mearga jocurile mai bine ai facut o greseala mare.Ce conteaza e Pc-ul.Din economiile unui abonament oisnuit putea sa-ti iei un calculator ma puternic in ceva timp si statea linistit o vreme.

| HeLps explică (pentru KhEm):

Am 4 gm ram pe el 2. 20Ghz e pe 64 bit...

| HeLps explică (pentru KhEm):

Am 4 gb ram pe el 2. 20Ghz e pe 64 bit...

| HeLps explică:

Si Windows 8