| CristiEND a întrebat:

am si eu o problemica sa-i spun asa...

De curand mi-am descarcat jocul Euro Truck Simulator 2.
Dar merge cam sacadat, nu stiu ce i-as putea face sa mearga bine... Poate cerintele minime sunt pentru un calculator mai performant, dar nu stiu sigur.
Am : 2gb RAM, Procesor 4, 5 GHz Dual Core, 512 Video...

Cunoasteti voi vreo modalitate prin care pot face jocul sa mearga mai bine, niste setari la placa, ceva. A, si placa e |Nvidia si Windows 7 ( oare trebuie facute niste update`uri ceva?)

V-as fi recunoscator daca m-ati putea ajuta cumva...

3 răspunsuri:
| kiche a răspuns:

Buna.Ar trebuie sa mearga bine jocul pe pc tau.Incearca un drive mai nou la placa video

| javiga a răspuns:

Dai grafica pe low sau medium! Asta sigur o sa te ajute!, Funda?