| Sp33dster a întrebat:

Am si eu o rugaminte, am nevoie si eu de un hack pentru counter sitrke.dar am counter strike carbon v1.2,stiu ca nu e ceva corect, dar vreau sa vad cum e... poate sa-mi dea cineva un hack pentru cs carbon v1.2? Dau funda, mersi

Răspuns Câştigător
| Darkraid a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/4.16459583597E+12

E cel pe care-l am si eu. Si nu, nu va ganditi ca-l folosesc in fiecare secunda. Il am de ceva timp si il mai folosesc cand ma joc cu prieteni (si cu care mai vb. pe Skype).

| Sp33dster explică (pentru Darkraid):

Si cum il folosesc?

1 răspuns: