| GabiCLS63s a întrebat:

am si eu un laptop DELL, Intel(R) Celeron(R) CPU N2840 @ 2. 16GHz L2 cache 1024 KB, 4 GB RAM, 1 TB, placa video Intel HD graphics integrata si ubuntu 14.04 si as vrea sa stiu daca ruleaza CS:GO si in cate FPS si daca pot instala windows pe acest laptop. Multumesc! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Burcea_Valentin_1999 a răspuns:

Slabe sanse depinde de cat este placa video 1gb 2 gb etc dar cred ca poti juca la very low si rezolutie de 640 in 20-30 fps dar incercare moarte n-are stii ce zic bafta

| GabiCLS63s explică (pentru Burcea_Valentin_1999):

Ok multumesc o sa incerc. happy

| Burcea_Valentin_1999 a răspuns (pentru GabiCLS63s):

N-ai pentru ce

3 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

Eu nu cred ca ai vreo sansa sa mearga.
Procesorul e mult prea slab iar placa video nu va face fata.