Întrebare recomandată | AlExAlEx2000Bz a întrebat:

am si eu un Samsung cu Android 7.0 si vreau sa stiu de ce pe Instagram la unele fonturi apar cu,, x,, adica nu le citeste, care are fi solutia acestei probleme?

4 răspunsuri:
| cobrax74 a răspuns:

Salut! ai încercat sa reinstalezi aplicația sau sa repornește telefonul? dacă ai făcut deja asta ai putea sa dai mai multe detalii despre problema ta?

| AlExAlEx2000Bz explică (pentru cobrax74):

Pe Instagram nu citeste telefonul unele stiluri de fonturi asta e problema ori e din aplicatie ori din telefon dar sigur e din telefon

| cobrax74 a răspuns (pentru AlExAlEx2000Bz):

Da, cel mai probabil e telefonul e vina, dar totuși m-ar mira la unul cu Android 7 sa se întâmple asta...

| AlExAlEx2000Bz explică (pentru cobrax74):

Uite de exemplu stilurile astea de fonturi nu le citeste telefonul :? in formatul acesta unde e scris numele acesta