| FuturePlayerFootball a întrebat:

Am spart ecranul laptopului, dar pe interior și e o lovitura pe ecran mereu, se va mai putea repara? Cam cât ar costa?

2 răspunsuri:
| MariusFD96 a răspuns:

Da, se poate repara. Trebuie sa mergi cu el la un diagnostic ca sa vada exact ce s-a spart iar apoi iti va spune exact pretul pentru reparatie. E posibil sa fie vreo 300 de lei. Nu mai tin minte exact cat mi-a luat mie. Depinde si de firma laptop-ului. happy

| FuturePlayerFootball explică (pentru MariusFD96):

MSI este laptopul, dar nu cred ca s-a spart rau pentru ca a fost ca și julit și s-a dus ecranul...