| AndreiLascae1 a întrebat:

Am strans 4800 RP pe lol, si nu stiu ce campion sa imi iau, nu ma pot hotara intre : vayne, talon, ezreal, lee sin, wukong. Intrebarea mea este : voi ce ati alege in locul meu dintre toate acestea?

1 răspuns:
| ElectrickFunny a răspuns:

RP? Poate IP
Dintre ce ai zis tu mmmm....conteaza ce joci tu si ce stil de joc ai.
Vayne-Hyper ADC unul dintre cei mai buni ADC din joc

Ezreal-Deci cu ez poti avea mai multe stiluri/builduri la dispozitie.Clasicul full AD, Blue Ezreal(dar dupa nerful la tear si la Spirit of The Elder Lizrd nu prea mai este viabil) dar acum dupa bufful de la Trinity si noua pasiva e destul de bun.

Lee sin-Un jungler excelent si un top laner decent. Poate cara meciuri cu usurinta.

Wukong-Un top laner excelent care, la fel ca si lee sin, poate cara la fel de usor un meci.