| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Am un buget de 6000 lei si vreau un calculator special pentru gaming dar pe piese, as vrea in primul rand ca placa video si procesorul sa fie cele maiputernice posibil, hard disk-ul si ssd sa fie de mare spatiu memoria ram daca se poate un 16 gb si sursa sa fie puternica ea conteaza cel mai mult si placa de baza sa fie cu audio 5.1 si sa aiba 4 sloturi memorie ram si sa aiba cat mai multe porturi usb si sata.Si un coler master cu 3 ventilatoare si 2 radiatoare daca exista asa ceva si carcasa sa fie ceva da gaming sa aiba multe locuri de ventilatoare cher un ventilator-doua in fata de asta cu leduri rosu-albastru.

FUNDA

5 răspunsuri:
| Solutionistul a răspuns:

Ce zici de acesta? Depaseste putin bugetul tau, dar e nemaipomenit de bun! P.S. Stocul e limitat http://bit.ly/1vfpJ55

| KodrutZ a răspuns (pentru Solutionistul):

R9 270? La banii aia, e un mare rahat ce ai dat tu.
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1011895/

| catalin542000 explică (pentru KodrutZ):

Sunt bune compozentele astea daca le-asi cumpara odata cu pc?
https://www.emag.ro/shopping-cart

| KodrutZ a răspuns (pentru catalin542000):

Tot n-ai invatat din topicul ala de data trecuta ce ti-am zis de eMAG si shopping listuri, nu? NU POT SA ITI VAD shopping cartul tau! Fa un screenshot si urca-l pe imageshack, sau insiruieste componentele. Sau pur si simplu salveaza un wishlist pe pcgarage...

| catalin542000 explică (pentru KodrutZ):

Am pus o alta intrebare cu componentele care vraiam sa ti le arat aici.