| petrescuionut a întrebat:

am un calculator cu 3 gb rami procesor 3. 2ghz si placa video 128 mb de ce nu-mi merge euro truck simulator am vazut l; a cerinte ca cere maxim 1 gb placa video stie cineva setari ceva sau un direct x pentru ami merge jocul cu placa video 128 mb vreau sa mearga euro truck simulator 2012

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Iti trebuie o placa video...totusi incearca jocul pe o rezolutie mica!

| XperiaSP a răspuns:

Salut. Problema la tine este placa video si poate putin si procesorul. Si eu am un pc mai vechi, cu Geforce fx 5200 (nVIDIA) tot de 128 si merge scandat euro truck simulator 5-10 fps maxim. Este de la placa video. Sper ca te-am ajutat. Bafta!