| Jekeim a întrebat:

Am un canal de youtube, de gaming. (sunt destul de activ, calitate video si audio buna) Problema este ca nu prea vin abonati. Aveti vreo idee cum pot face mai multi abonati? Nu vreau generatoare, sau chestii de genul!

Merci!

2 răspunsuri:
| EuOvidiuOvii a răspuns:

Trebuie sa tot postezi sa vreo 100 și ceva ori Cum ceva mai mult sunt mulți și dacă ești nou începi de la coada și încearcă sa faci reclama. Da adresa de youtube dacă îmi place te sustin

| WTFchannelRo a răspuns:

Deschide-ti pagina de facebook, twitter mai multe chestii prin care iti poti promova canalul. Daca zici ca ai Calitate video/audio trebuie doar sa astepti... Eu in 2 ani am facut 1500 de abonati big grin Trebuie doar sa ai rabdare