| Ionut659 a întrebat:

Am un canal de YouTube și fac video-uri bune dar lumea nu se abonează.
Idei de ce ar trebui să fac?
(Am efecte speciale, Intro șmecher etc.)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adica tu ne intrebi pe noi, daca nu ai creativitate ce cauti pe Youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine daca ai ideea este sa nu te lasi si sa fi perseverent, dar mai ai nevoie de cateva indrumari pentru a avea succes.
Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/

| AgentTorque a răspuns:

Ca este acelasi prostie ca toate canalurile de yt...

| TripEmanuel123 a răspuns:

QAE