| Chisalita_Florin_1998 a întrebat:

Am un cont de steam si am vreo cateva jocuri cumparate iar de cateva zile cineva mi-a spart contul iar acum as vrea sa stiu daca poate sa se joace jocurile cumparate de mine?

5 răspunsuri:
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Da poate sa joace, schimba parola de la cont si nu cred ca vei mai avea probleme.

| rRamses a răspuns:

Pai poate sa le joace da, dar odata ce ti-a spart doar contul de steam tu poti schimba parola de la cont. Asta daca nu iti stie si mail-ul, pentru ca daca e asa nu prea mai ai ce face. Dar daca nu il stie iti schimbi doar parola la steam si ai rezolvat.

| Cozmalau52 a răspuns:

Da, poate sa se joace, ori schimbi parola de la cont sau faci ticket la Steam ca ti-a furat cineva contul si in cateva zile il ai inapoi.

| HeRmeSs a răspuns (pentru Cozmalau52):

Are deja contul...nu poate sa il dea inapoi lol...

| Power526 a răspuns:

Da,poate sa le joace, mi s-a intamplat si aveam Mafia II, GTA Sa.Schimba parola si nu va mai putea.

P.S: Pune o parola puternica