| BindBind a întrebat:

am un cont premium minecraft si cand il scriu imi da ca parola sau username-ul este incorect desiii contul si parola sunt corecte......De ce?

Cine imi raspunde si ma ajuta dau cont Premium de minecraft imi dati skype-ul vostru si vi-l trimit...
Multumesc!

4 răspunsuri:
| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

Buna, ce iti spune mai exact, poate sa iti ceara sa logezi cu email-ul si nu cu username, mi s-a intamplat si mie. Daca nu merge dai forgot password, puneti alta parola. Sa ma anunti daca ti-a mers si daca nu contacteaza-ma pe skype : olirakdan.

| BindBind explică (pentru ShyAttat_Danyel_1990):

Mersi! Ai vreo imagine ceva la skype?

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns (pentru BindBind):

Nu, dar daca vrei imi dai tu skype-ul si te gasesc eu.

| BindBind explică (pentru ShyAttat_Danyel_1990):

Ady.boss23 imagine... fata mea!