| sebastiannnn a întrebat:

Salut, TPU, am un laptop 4gb procesor i5 2,4 ghz, placa video nVIDIA 1gb g610 m. vreau sa ma joc most wanted 2012 la maxim. din nefericire imi merge numai la mediu. am toate driverele noi. ar trebui sa-mi mearga la high. ce as putea face? exista patchuri sa bag in el? sa consume mai putine resurse?

FUNDA REPEDE

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Nu are cum sa iti mearga cu setarile pe high laptopurile au procesorul cu frecventa destul de mica ca sa nu consume foarte multa baterie de asemenea si placa video

| sebastiannnn explică:

Frate. tu nu vezi ma ce procesor am? jocu imi merge la high la maxim da am o setare la mediu. trebuie sa-mi mearga. ce dracu. exista patch? sa consume mai putine resurse. ca la gta 4