| Spoki a întrebat:

Am un laptop foarte slab. Doresc niste jocuri interesante cat sa mearga perfect pe laptop. Informatii despre performanta laptopului sunt aici:

Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU T4300 @ 2. 10GHz 2. 10GHz

RAM: 4.00 GB (Sunt disponibili doar 2. 84GB)

System type: 32-bit

Placa video nu are

Windows Vista

Fara recomandari despre ce ar trebui sa fac la laptop doar jocuri!

1 răspuns:
| Cannibal a răspuns:

Call of duty - fara artificii
condemned - fara artificii
gothic 3 - fara artificii
bioshock - am pus driverele alea beta de la nVIDIA 163.44, parca
tomb raider - fara artificii
chronicles of riddick - fara artificii, adica trebuie patchu ca altfel nu detecteaza opengl sau cam asa ceva
Conter strike 1.6