| StEaUaVLAD a întrebat:

am un laptop Toshiba cam vechi cred ca de 6-7 ani.
Si joc Counter Strike.
Eu in laptop nu am nici un program de la placa video instalat care se numeste ATI Radeon x1200 series (e veche...)
Cred ca pentru ca nu am nici un program in Counter Strike fps ruleaza in jur de 30 constant.
As vrea pe cineva care are cunostinte in asa ceva si imi poate instala si mie programele de la ATI Radeon x1200 series in pc pentru ca cum am specificat si mai sus nu am nici un program de la placa in pc si cred ca problema de la cs asta este
Vreau sa rezolv neaparat
Idul de messenger este vlad.bossu79 si rezolvarea daca sunteti dispusi sa ma ajutati vreau sa fie facuta prin team viewer fara instalare pe care am sa vil dau si voua in caz ca nu aveti si vreti sa ma ajutati
Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Driverele respective sunt aici:

Windows XP
http://support.amd.com/......ce-xp.aspx

| christishor a răspuns:

Salut descarca aida64 extrem e un program ce iti arata totul despre leptpul tau cautai seria placii de baza complet si cu acea serie te ajut eu sa iti cauti drivere

| KodrutZ a răspuns (pentru christishor):

A zis omul ca are Radeon, ce tot atita fis? Se duce frumos pe amd.com si isi ia driver pentru X1200, mare filozofie!

| christishor a răspuns (pentru KodrutZ):

Ba idiotule orice placa are o serie din multe cifre daca esti prost taci draq si nu vorbi driverele crezi ca sunt asa pur si simplu ai Asus descarci drivere Asus si gata merge lol mare e gradina ta doamne...

| KodrutZ a răspuns (pentru christishor):

Ba... ai report, n-am timp sa iti explic de ce esti sarac cu duhul.

| StEaUaVLAD explică (pentru christishor):

Salut da add la vlad.bossu79 si vorbim acolo descarc acum

| StEaUaVLAD explică (pentru KodrutZ):

Mda... Eu am pus intrebarea asta aici tocmai pentru ca nu stiu sa umblu si sa imi iau driverele alea despre care vorbesti tu acolo.
Pentru cei care nu se pricep filozofia e mare intr-adevar...
Gandeste-te ca daca stiam ce am de facut nu mai puneam intrebarea!

| StEaUaVLAD explică (pentru christishor):

Inca ceva daca nu da tu id si te bag eu
Ms

| christishor a răspuns (pentru StEaUaVLAD):

Am incercat dar nu merge zice ca nu e valid da-mi tu add sa te pot ajuta
christishor_badboy@yahoo.com

| KodrutZ a răspuns (pentru StEaUaVLAD):

Ai autodetect pentru drivere direct pe site...http://prntscr.com/12yyz1