| MihaicaDan a întrebat:

. Am un mouse cu wireless. (cu usb din ala ). cum as putea sa folosesc acel wireless pe telefon? adica sa pot controla indicatorul pc-ului din smartphone? Trebuie eu sa creez o retea prin tethering? sau cum? FUNDA

1 răspuns:
| perladunarii a răspuns:

Salut,
nu poti prin wi-fi, ci prin bluetooth se face asta! Iti trebuie o aplicatie, dar depinde de ce telefon ai! Eu spre exemplu faceam asta cu un Sony Ericsson k800i, avea el o aplicatie nativa!