| FLORINESCU39 a întrebat:

Am un PC cu 3GB RAM, Intel (R) Pentinum(R) Dual CPU E2180 @ 2.00 Ghz 2.00 Ghz, NIVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS (Microsoft Corporation-WDDM ) 1024 mb video

As vrea sugestii pentru jocuri care ar merge.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Microsoft Corporation-WDDM... mdah. Sa inteleg ca nici macar driveru' video nu l-ai instalat ca lumea?

| FLORINESCU39 explică (pentru KodrutZ):

Pai placa video a fost instalata de la windows ca am windows 7 si ea este de 512 mb dar am modificat-o putin si functioneaza cu 1024 mb

| KodrutZ a răspuns (pentru FLORINESCU39):

Mdah, e clar. Ia si joaca Mario atunci. Destul ca placa aia e piesa de muzeu, nici nu ii pui driveru' de la NVIDIA. Ia breh si pune driveru' de la mama lui!