| unnamed16 a întrebat:

Am un PC Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz, 4 Gb RAM si Placa video nvidia Ge-force 9400GT de 512 Mb.
As vrea sa imi schimb placa video in Gigabyte nVidia GT 220, 1024MB, GDDR3, 128bit, HDMI, PCI-E. Credeti ca PC-ul imi va face probleme din cauza placii video?
Astept raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei sa schimbi o mizerie cu alta mizerie. Vezi ca in jur de 150-200 RON gasesti placi SH foarte bune, par example 9800 GT - http://www.pcmadd.com/compinterne.htm