| Rukki a întrebat:

am un PlayStation 3 si am jocul FIFA 14. Am conectat cablul de la internet in PlayStation, si am intrat in FIFA ( voiam sa joc online ). Cand am dat sa intru in el, a scris ca nu am cont la Sony Enterteiment. Imi spuneti va rog cum sa fac sa pot juca FIFA 14 online? ( e cumparat )... Dau funda happy

5 răspunsuri:
| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont pe Sony Entertainment. Link-ul il ai mai jos : http://www.sonyentertainmentnetwork.com/home/

| Rukki explică (pentru ItzBogdanMDFK):

Si apoi?

| ItzBogdanMDFK a răspuns (pentru Rukki):

Te loghezi pe PlayStation cu contul ala.

| BeProSWAG a răspuns:

Incearca sa dau log-out, si sa te conectezi iar

| Eugen_Timofticiuc_1987 a răspuns:

Salut am jocul fifa 2014 am conectat cabalul la internet in playstation si am intrat in fifa voiam sa joc fifa online cand am dat sa intru in el ca nu am cont la Sony enteteiment.va rog să-mi spuneți cum joc fifa online pe ps3 f8fa 2014