| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

Am un prieten care baga bani in steam ca sa isi cumpere skin-uri pe CSGO. Dupa o saptamana dupa ce le expira trade ban-ul el le baga la. Pariuri pentru ca nu poate sa sa abtina sa bage la pariuri. Incerc sa il fac sa nu le bage(a mers doar cateva zile) dar el tot le baga. Exista o setare in steam in care sa aiba skin-urile alea trade ban infinit sau ceva de genul? Daca nu, cum as putea sa fac sa nu le mai bage? Vreau sa il ajut pentru ca mereu zice ca isi ia skin-uri si nu le mai baga dar nu reuseste si tot le baga.
Raspunsul care m-a ajutat cel mai mult primeste funda.
Multumesc!

1 răspuns:
| Ciubanezu a răspuns:

I-ai telefonul si dezactiveaza-i Steam Guard, adica pune-l pe email. Dupa o sa aiba 15 zile fara trade. iar dupa aceea cand o sa vrea sa faca un trade va trebui sa astepte 7 zile pana se aproba acel trade. Si nu cred ca o sa ii placa sa astepte atat, deci se va lasa. (Scuze ca am repetat de atatea ori "trade")