| alexstn111 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J3(2016) si am o problema cu Play Store-ul. Cand incerc sa descarc jocul Injustice:Gods Among Us(cred ca majoritatea il stiti) care are dimensiunea de 2. 44GB. Descarcarea se desfasoara normal, pana cand ajunge la 1. 24GB/2.44GB(adica la 50%). Cand ajunge la 50% notificarea aceea "Fisier suplimentar pentru Injustice Gods Among Us(cand descarci jocuri mari cred ca stiti ca apare asta), dispare si astfel instalarea nu mai continua. Dupa 3-4 min de asteptare imi spune ca nu mai am memorie, cand eu aveam 3. 50GB memorie libera iar jocul are 2. 44GB. Am constatat ca desi se blocheaza mereu la 50%, tot imi consuma memorie pana ajunge la vreo 500 MB liberi si apoi apare ca nu mai am memorie. Cel mai ciudat lucru este ca numai la acest joc patesc asta. Ce as putea face? (Tin sa mentionez ca am sters datele, am sters cache si am dat si oprire fortata la Play Store). O seara buna!

2 răspunsuri:
| Gigelcostel6390136928 a răspuns:

Este o problema de la telefon cel mai bine ii dai resetare din fabrica

| alexstn111 explică (pentru Gigelcostel6390136928):

I-am dat si tot asa face, nu stiu ce as putea face pentru ca dadusem resetare din fabrica inainte sa incerc sa-l descarc(am dat resetare pentru ca cineva m-a sfatuit ca e bine odata pe an, etc).