| extremer11 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Trend Lite si as vrea niste idei de jocuri pe care as putea sa le instalez pentru ca eu am ramas in pana de idei. Voi ce imi recomandati? Funda celui mai tare joc.

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Geometry dash. la inceput pare imposibil dar pe masura ce joci nu te mai lasi de el. este foarte bun.
mai poti lua Smash si ala ee bun.
sper ca te-am ajutat. daca iti plac, nu stiu.

1 răspuns:
| HamsterPufos a răspuns:

Poti sa iei Fifa 2014, Make It Rain : Love of Money, Spiderman Unlimited, My Talking Tom.Jocurile astea sunt populare, si de altfel, extrem de distractive de jucat.