| LoveIsLove4Ever a întrebat:

am un server de minecraft 1.7.10 proaspat deschis. as vrea pe cineva sa cooperam sa facem serverul de survival. adresa serverului este 5.12.117.42:25565. va astept. (P.S. am si un server de 1.6.4. adresa mea de Y! este gamers_republic23@yahoo.ro si Skype alexandrumrz@gmail.com)

5 răspunsuri:
| AlexGiosu1 a răspuns:

Te ajut eu dar da-mi un link de download minecraftul oricare vrei tu ori 1.7.10 ori 1.6.4 la care vrei sa te ajut

| LoveIsLove4Ever explică (pentru AlexGiosu1):

Da-mi add pe skype/yahoo. iti dau direct instalarea

| AlexGiosu1 a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Yahoo::: alex_giosu baga-ma acum mai pot sta 10 min ca ma duc la scoala si vb daca este deseara la ora 7:30 pana la ora 12:00 dar iti dau nr de tel sa ma suni baga-ma acum pe yahoo alex_giosu

| AlexGiosu1 a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Baga-ma acum yahoo alex_giosu

| AlexGiosu1 a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Haide intra pe yahoo sa vorbim