| EndWar a întrebat:

Am un server de samp si as vrea sa il populez cu persoane serioase si de incredere,deoarece nu prea pot sa tin serverul deschis, am nevoie de ajutorul cuiva.Deci care se ofera sa ma ajute primeste pe server Admin 1338 si leader la o factiune.

Ma gasiti pe serverul acesta {daca e deschis} 78.97.121.112:7777
Sau la adresa de mess: talpalarustefan@yahoo.com

Lasati va rog raspunsurile mai jos!

Răspuns Câştigător
| 21BoBy21 a răspuns:

Te pot ajuta eu. am experienta in sa-mp am pe vreo 8 servere admin...

3 răspunsuri:
| EndWar explică:

Si tu jamesean poti sa ma ajuti

bagati adresa mea de mess si vb cand sunteti on

PS: VA Rog sa nu fiti pe invizibil

Sau daca asa skypeul popescu.stefan20

| EndWar explică:

Si vreau sa intreb care stie sa scripteze sau sa seteze ceva?

Vreau sa imi faceti un parc auto unde sa pot pune masini de vanzare, Nu de inchiriat

| jamesean a răspuns:

Te ajut si eu daca vrei