| TheQuestion a întrebat:

Salut TPU,am un stick bootabil cu Win7, si pe PC nu merge sa il bootez.
Culmea e ca pe laptop am reusit sa instalez windows-ul de pe acelasi stick,dar pe calculator nu merge.
Cine ma poate ajuta, funda bineinteles.

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Bagă stickul cu PC stins, aprinde-l şi intră în BIos. Du-te la Boot şi pune stickul primul în listă. Dă save şi ar trebui să meargă. Dacă nu apare în listă nici după ce l-ai băgat cu el stins, înseamnă că nu suportă instalare de pe stick.

1 răspuns:
| TheQuestion explică:

Acum o sa incerc. Multumesc pentru raspuns!