| Båå_Andrei_1993 a întrebat:

TPU..Am un telefon Alcatel One Touch cu versiunea de Android 2.3.6 si nu imi merge jocul subway surf..nu exista in google play si nici in browser nu e...ce sa fac sa il am si eu?
Ofer funda!

3 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kiloo.subwaysurf
Sigur ai versiunea 2.3.6? pentru la Subway Surfers trebuie 2.3.3 sau o versiune ulterioară

| alii98 a răspuns:

Inseamna ca nu este compatibil, intra pe mob.org de pe telefon si cauta jocul la android games si il descarci de acolo

| Båå_Andrei_1993 explică:

Da e 2.3.6 dar nu inteleg de ce nu il gasesc