| Vlad9800 a întrebat:

Am un xbox 360 modat cu lt 3.0 si vreau sa imi pun gta 5 pe el.ideea e ca am decat dvd 2 de la gta 5(dvd Verbatim) si voiam sa va intreb daca e vreo solutie prin care pot pune dvd 1 direct pe un stick de 16 gb fara sa il mai fac pe dvd(ca sa joci pe xbox 360 gta 5 trebuie sa copiezi dvd 1 pe hdd/stick si sa joci de pe dvd 2). Multumesc anticipat! Dau fundoi! happy

Răspuns Câştigător
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Nu garantez ca o sa mearga dar 70 % sunt sigur ca NU este posibil asa ceva sad

4 răspunsuri:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Merge, cumpara un dvd de 13 sau 16 GB sau mai simplu un HDD extern si ai pace pui ce si cat vrei pe el,)

FUNDA?

| Vlad9800 explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

E modare lt 3.0! se vede ca nu stii despre ce e vorba.

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Scuze nu am inteles din prima intrebarea. Da trebuie sa combini partile alea 2 sa poti juca

| Vlad9800 explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Stiu asta.intrebam doar daca pot sa bag din calculator dvd 1 ca sa nu mai consum un dvd

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru Vlad9800):

Nu garantez ca o sa mearga dar 70 % sunt sigur ca NU este posibil asa ceva sad