| VULKAN a întrebat:

Am vazut ca este o bara in csgo care apare la sfârșitul meciului si iti arata cate meciuri trebuie sa castigi sa dai rank-up
Si aș vrea să stiu cum o pot face sa apară
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| TheOneTime a răspuns:

Pai daca abia ti-ai luat jocul, nu o sa iti apara, Trebuie sa faci level, private rank 2 mai exact, ca sa poti sa intri in competitive matchmaking. Dupa ce castigi 10 meciuri de competitive ( o sa poti max 2 meciuri castigate pe zi) o sa iti apara respepctiva bara de rank-up. Dar bara aia nu iti arata cate meciuri mai ai de castigat pana dai rank up. Poate bara la care te referi tu e cea de level. Aceea iti indica doar nivelul contului, nu si rankul, dupa cum am spus, pe ala il primesti dupa 10 winnuri in competitive matchmaking. -SebYy - 1400 hours in CS:GO
http://steamcommunity.com/id/sebywarhawk/

Sper ca te-am ajutat

| VULKAN explică (pentru TheOneTime):

Multumesc mult!

1 răspuns: