| Saibot95 a întrebat:

Am vazut ca jocul The Last of Us o aparut pentru PS3 si nu se gandesc sa il puna si pentru PC.Stie careva ce jocuri asemanatoare mai sunt[(cu inventory,crafting system, survival(nu neaparat zombi)]? Mentionez ca am mai jucat 7 days to die,Dayz,Warz,Walking Dead, State of decay!

Răspuns Câştigător
| Skilline2012 a răspuns:

Salut! Pai cam acelea sunt toate :)) Mentionez ca si eu eram "obsedat" de The Last of Us si sunt foarte ofticat ca nu apare pe PC, dar intr-un final niste pasionati l-au rulat si pe calculator.
Cum? Simplu! Au folosit PS3 Emulator.
Tot ce trebuie sa faci e sa downloadezi/instalezi si configurat dupa PC emulatorul, dupa aceea downloadezi datele jocului respectiv care ruleaza pe PS3 si gata!

===================================

Download emulator: http://playstation3emulator.net/

Download The Last of Us: http://www.worldwidehacking.com/the-last-of-us-free-download/

===================================

Mentiuni:
*Emulatorul e beta => are multe bug-uri. Iti poate da crash.

*Imi cer scuze, dar nu mai stiu de unde am downloadat eu TLOU asa ca ti-am pus un link catre alt site. Al meu a mers 100%. Mai caut, si daca-l gasesc ti-l dau.