| ReadZore a întrebat:

Am vazut multe videoclipuri cu LoL care se vedea ca si atunci cand esti spectator la un meci doar ca era inregistrare la propiul sau meci. Vreau sa imi spuneti si mie cum inregistrez meciurile asa pls.

Răspuns Câştigător
| Ciufu a răspuns:

Vezi ca exista o aplicatie speciala, am avut-o si eu, care fara sa il pui tu iti inregistreaza toate meciurile carel le joci, si doar daca vrei le baga si pe youtube sau le slavezi in pc.

Aplicatia se numeste :League Replays
Funda?

| ReadZore explică (pentru Ciufu):

Normal ca funda. Thx. App daca mai joci LoL baga id asta de skype vipermans1 poate jucam bft.

1 răspuns: