| hatze a întrebat:

am văzut pe net că este un pach pentru GTA 4, acel pach este pentru pc-urile slabe, pentru rezoluții mici, eu am placa video gainward geforce 210, 512mb, si 2 gb ram si un procesor intel pentium dual-core 2. 60, oare cu acel pach îmi va erge jocul mai bine? dacă voi l-ați încercat spuneți-mi și mie..ca sâ știu să nu-l descarc degeaba. dau fundă

1 răspuns:
| tr3ni a răspuns:

Pai ma depinde de ce variata ai de gta 4 ca is 2 aia cu balada gay tony si... si mai este una cu unu dintr un fil care juca el celios... nu iti sugerezi sa iti bagi ceva in el e mai fain asa cu e el daca vrei treaba ta