| PlanetX a întrebat:

Salut, TPU.
Am windows 7 si doresc sa joc Half Life 2:Episode 1 Non Steam (non steam = piratat) si imi da mereu eroarea :,, Engine error : Platform error Module failed to initialize "
Dupa ce pornesc jocu nu face nimic si dupa max 10 sec da eroarea!
Cine stie ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| metalman a răspuns:

Simplu mai instalezi odata, daca iar nu merge, nu stiu. La mine a fost asa ceva doar ca la Half-Life primul, nu doi, cu erori, si eu am downloadat alt Half-Life. funda?