| Alin0001 a întrebat:

Am windows xp sp3 si am instalat GTA San Andreas. Problema e ca atunci cand il deschid apare o caseta in care scrie: "no disc inserted. please insert CD/DVD" iar cand introduc CD-ul cu jocul imi apare"wrong disc inserted"...care ar putea fi cauza? cel mai bun raspuns primeste funda!

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Trebuie sa bagi crack gta_sa.exe ca sa mearga.

| adic874 a răspuns:

Poate jocul are 2 CDuri. Pentru joc ai nevoie(de obicei) de CD nr 2. Mai simplu iti poti descarca de pe net crack-ul, care il pui in folderul unde iti este instalat GTA-ul si asa iti va merge happy

| Alin0001 explică (pentru adic874):

Tot nu merge...ce trebuie mai exact sa fac? iau crackul pur si simplu, si il bag in folderul cu gta? asta e tot? nu merge!