| fabyan342 a întrebat:

apelez iarasi la voi pentru ca am o problema.Pana acum nu imi tremura tinta la cs.Si ac vad ca imi tremura nu stiu ce sa fac sa nu tremure tinta sa vreau sa nu sara vreau sa nu tremure. Daca puteti sa imi dati un config sa nu imi tremure tinta va rog sau ceva sa scriu in consola. Dau funda la cel mai bunn

Răspuns Câştigător
| peace2013 a răspuns:

Poate merg comenzile astea:
cl_dynamiccrosshair 0
cl_observecrosshair 0 (de fiecare data cand deschizi csul)
sv_aim 1

| fabyan342 explică (pentru peace2013):

Ba cica si comenzile astea le scriu in consola cand sunt in counter pe un server? sau nu conteaza cand le bag!

| fabyan342 explică (pentru peace2013):

Ms frate ai funda! Bvo!

3 răspunsuri:
| peace2013 a răspuns:

Poate merg astea:
cl_observercrosshair 0
cl_dynamiccrosshair 0
sv_aim 1