| anonim_4396 a întrebat:

as avea nevoie de ajutorul celor ce au PS 4sau 3, recent mi-am luat un playsatation 4 si as vrea sa ma joc jocuri online cum ar fi gta 5, dar stiu ca e nevoie de PS plus(il iua de pe altex)dar cum il activez sau care sunt pasi,si unde imi fac cont pe ce tara UK,us, ro?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, pasii ii gasesti si pe site-ul celor de la Altex de unde vrei sa iei codul, din ce stiu eu, e undeva redeem codes si bagi codul acolo, iar la tara UK pentru ca economisesti niste bani din ce am inteles..sunt foarte multe tutoriale pe net.
Sper ca te-am ajutat catusi de putin