| Kill4Win a întrebat:

As dori cele mai bune jocuri pentru urmatoarele cerinte: Procesor Intel Pentium 4 ( 2.40 GHz ) Ram 4 GB Placa Video 2 GB Placa Video NVIDIA GeForce 710M Multumesc.

2 răspunsuri:
| MasterChyef a răspuns:

Salut.
Syndicate
Grand Theft Auto 4(GTA 4)
Need For Speed World
Need For Speed The Run
Crysis 2
Need For Speed Most Wanted 2(2012)
Fifa 2014
Fifa 2013
Pes 2013
Pes 2014
Call Of Duty Black OPS
Call Of Duty Black OPS 2
Call Of Duty 4 Modern Warfare
Call Of Duty Modern Warfare 2
Call Of Duty Modern Warfare 3
Battlefield 3
Battlefield Bad Company 2 Vietnam
Counter Strike Global Offensive
Grid
Grid 2
Mortal Kombat 9
GRAW 2
Metro 2033
Metro Last Light(2034)
Mass Effect 3
Mass Effect 2
Mafia 2
Max Payne 3
Skyrim
Sniper Ghost Warrior 2
Far Cry 2.
Sper ca iti ajung.
Bafta.

| Moon4Lord a răspuns:

Dragon Nest SEA, e un joc de actiune si in 2-3 luni faci lvl maxim (e jocul oficial, nu e privat, SEA vine de la South East Asia adica europa, pentru ca este si pentru america si nu va merge), poti face pana la +6 fara sa distruga item-ul, grafici mai faine, infinite combo system, non-targeting system, cu timpul vei invata cum sa fii bun la PVP (in Dragon Nest pvp nu conteaza equip-urile, conteaza skillurile tale de gamer) si poti viziona tutoriale ca sa devii mai bun la pvp...cu cat ai lvl mai mare, cu atat creste HP-ul la PVP
Deci inainte de a incepe jocu trebuie sa vezi tutoriale unde sa cresti, cum faci bani, sau pana la ce lvl trebuie sa pastrezi anumite iteme care te vor ajuta...
PVP: http://www.youtube.com/watch?v=B9WTaKFBsiw
Prezentarea jocului:
http://www.youtube.com/watch?v=B9WTaKFBsiw
Daca chiar vrei sa te apuci de DN contacteaza-ma pe skype: xenonsword