| Anonimus222322222 a întrebat:

As dori sa imi cumpar o consola Xbox 360 sau Playstation 3 si nu prea sunt sigur de niste informatii! La xbox stiu ca se plateste o taxa pentru internet iar la playstation e gratis. Eu sunt pasionat de fifa, daca imi iau de exemplu un xbox si il modez si descarc dupa internet fifa 13 merge sa il joc online? Si la playstation e la fel?

1 răspuns:
| KissYourLips a răspuns:

Nu nu merge trebuie sa il cumperi dar... iti zic ca daca iti iei xbox e bine da toate jokurile costa mult iar la ps3 mai putinwinking Funda?big grin