| Spoki a întrebat:

As dori sa intreb ce jocuri de actiune, strategie, racing si horror as putea juca cu 1.5 GB RAM. Toate jocurile sa fie 3D si cu o poveste interesanta. P.S nu am placa video.

Răspuns Câştigător
| xByte a răspuns:

Company of Heroes, Hitman Blood Money, Grand Theft Auto : Vice City, Grand Theft Auto : San Andreas, Grand Theft Auto : IV, Need For Speed : Carbon, Far Cry 1, Half Life 2, Quake 4, Slenderman Sanatorium, Need For Speed : Underground 2, Assassin's Creed 1, Assassin's Creed 2, Just Cause 1, Left 4 Dead 1, Saints Row 2, Saints Row 3, Saints Row 4, Burnout Paradise.

| Spoki explică (pentru xByte):

La ce calculator am nu are cum sa mearga Assassin's Creed 1 si 2 dar apreciez ca mi-ai trimis niste jocuri. P.S am terminat deja: Hitman Blood Money, GTA Vice City, GTA San Andreas, Need For Speed Carbon, Far Cry 1, Half-Life 2

| Spoki explică (pentru xByte):

La ce calculator am nu are cum sa mearga Assassin's Creed 1 si 2 dar apreciez ca mi-ai trimis niste jocuri. P.S am terminat deja: Hitman Blood Money, GTA Vice City, GTA San Andreas, Need For Speed Carbon, Far Cry 1, Half-Life 2. Multumesc