| Gabriel_Mikulaş_1996 a întrebat:

As dori sa intreb daca stiti cumva cum se rezolva eroarea din minecraft cu bad video card drivers.Eu am mai jucat dar am instalat din nou windowsul dar acum nu mai merge. Java am descarcat.Merge java doar ca imi tot apare eroarea Bad video card drivers! Fundita repede!

Răspuns Câştigător
| robertinio11 a răspuns:

Iti trebuie o upgradare la driverele placa video si poate si audio dar ca sa fii sigur da la toate driverele up

| Gabriel_Mikulaş_1996 explică (pentru robertinio11):

Multumesc.Acum imi merge.THX

4 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Trebuie sa reinoiesti driverele la placa video.

| Gabriel_Mikulaş_1996 explică:

Sincer,eu nu stiu ce placa video am, dar i zic lu fratele meu sa le faca, si pentru ca robertino11 a zis primul el primeste funda!

| valeryan4 a răspuns:

Spune-mi ce placa video ai si te ajut eu mai departe.