| hoby99 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un PC de gaming, insa nu ma prea pricep la configuratii. Vreau sa nu aiba probleme cu noile jocuri aparute ( watch dogs, AC black flag, call of duty ghosts crisis) sau cu cele ce urmeaza sa apra Dispun de un buget de maxim 7000 de lei si am devoie de toate componentele in afara de casti si mouse. Ce imi puteti recomanda? Multumesc.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Frumusel buget. Uite cam asa ceva - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/824775/
Vrei sa il cumperi de undeva anume? Iti pot face un wishlist cu toate componentele la zi si in functie de promotiile curente la pcgarage dar dureaza. Vrei sa faci overclock sau nu ai treaba cu asa ceva? Ce casti si mouse ai? Vei folosi boxe sau te rezumi la casti?

| hoby99 explică (pentru KodrutZ):

EU am gasit astea pe PC Garage. Cat ca sunt destul de bune? Cam cat o sa ma tina? https://www.pcgarage.ro/cos/

| KodrutZ a răspuns (pentru hoby99):

Nu stiu ce ai gasit ca nu pot sa iti vad cosul tau... salveaza ca wishlist si da sa vedem. De tinut o sa te tina cam cum e de obicei - fizic vreo 5-6 ani sau chiar mai mult, moral maxim 2-3, depinde cam ce iti iei. happy