| DarkMan21 a întrebat:

as dori sa-mi spuneti niste jocuri care merg pe Windows 8. Si am urmatoarele componente:
-Procesor Intel Core 3-2328M (2.2 GHz, 3MB L3 cache)
-Placa videeo Intel HD Graphics 3000, up to 1760 MB Dynamic Video Memory
-6 GB Ram

Răspuns Câştigător
| AcerZ a răspuns:

Majoritate jocurilor car sunt pana acum o sa iti mearga bine. Daca vrei niste jocuri bune incearca call of duty ghost, battlefield 3 si 4, far cry 3, saints row 4.gta 4, need for speed most wanted 2012, Assasins creeds 1, 2, brotherhood, revelation, 3 si 4, batman arkham origins, skyrim, star wars force unleashed 1 si 2.

1 răspuns:
| Uzi17 a răspuns:

Pe calculatorul ala iti merge orice joc vrei