| Claudiu_Giovani_2000 a întrebat:

As dori sa pun si eu o intrebare despre cs 1.6.Un prieten de al meu a vrut sa-i fac screenshot la scor dar vad ca nu merge.Am incercat prtscreeen, alt+prtscreen dar tabela de scor nu apare in poza ci apare doar jocul in sine.As dori sa stiu cum sa fac sa imi apara si tabela de scor cu playeri, multumesc frumos.Nu ma intrebati daca dau funda sau nu pentru ca sunt destul de nou pe aici.

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Ti apasat tab si butonul de prt de pe tastatura. nu este nevoie de nicio alta combinatie (gen alt+ceva sau ctrl+ceva). insa in momentul in care apesi pe prt trebuie sa apara pe ecran tabelul scorurilor. daca nu iti merge, incearca sa intri in paint si sa lipesti acolo captura. sau sa intri pe Facebook si sa dai ctrl + v in conversatia cu prietenul tau si o sa se trimita direct

| GopnikElite a răspuns:

Fa cu telefon sau cu printscreen